buďte snámi online

Salon

Vítejte u nás… 

Náš kadeřnický salon má více než 40-ti letou tradici a dnes je součástí úspěšné sítě služeb Sun City. Za vyhlášenou kvalitou a profesionalitou kadeřnických služeb stojí spoluzakladatelka firmy paní Lenka Kárychová, vysoce uznávaná odbornice na kadeřnické scéně. Jako “Hairdressing Master“ během mnohaleté praxe vyškolila a předala své zkušenosti a odborné znalosti hned několika desítkám dnes taktéž úspěšných kolegů. Její profesionální přístup a náročnost k vlastní práci, stejně jako úspěšný koncept komplexních služeb a výběr spolupracovníků, vytvořili z firmy stabilní, přitom stále se rozvíjející společnost.  

Máme rádi vlasy… své i vaše! A děláme vše proto, aby vlasy nás všech byly

  • krásné
  • zdravé
  • měly šmrnc
  • a slušely nám

I proto jsme si za exkluzivního partnera vybraly úspěšnou německou značku Wella HairCare Professionals. Ta nenabízí pouze komplexní sortiment vysoce kvalitní péče o vlasy. Největším bonusem této značky je její školící centrum, které je přímo líhní těch nejlepších kadeřníků v České republice. Jakožto VIP partner Wella se pravidelně účastníme prestižních událostí  kadeřnické “módy“.  Mezi prvními se tedy dozvídáme o nových trendech,  jsme v kontaktu s vývojem, děním a aktuálními novinkami.

Nejen výše zmíněné partnerství v oboru nás neustále posouvá a motivuje. Velice rádi spolupracujeme i s mediálními partnery, zejména musíme vyzdvihnout spolupráci s Pardubickým deníkem, se kterým jsme realizovali úspěšné soutěžní projekty „Proměny“ či „Hvězdou plesu se Sun City“.    

Nabízíme komplexní kadeřnické služby – střihy, barvy, regenerace a preparace vlasů, keratin, společenský účes, vizážistiku a změnu image  a v neposlední řadě kvalitní odborné poradenství… to vše z rukou a úst týmu profesionálů, inovativních stylistů, kteří milují svůj obor.

 

Věrnost se vyplácí ! Alespoň u nás určitě… Po registraci a vystavení věrnostní kartičky můžete začít využívat bohaté nabídky služeb našeho věrnostního programu…

 

 

 

SunCity velkoobchod
SunCity Fitness
SunCity Solária
Kadeřnictví SunCity
SunCity E-shop
O Suncity