buďte snámi online

BARVA & MELÍR

Chápeme důležitost barvy a víme, že kvalita je v tomto případě nekompromisní. Spolupracujeme proto  výhradně s dodavatelem značkové vlasové kosmetiky Wella Professional, která se řadí mezi světové špičky ve svém oboru. 

Společně  pro Vás vybereme ten nejvhodnější barevný odstín a zvolíme takovou techniku barvení, která zaručí, že si svou novou barvu budete moci užívat ještě dlouho poté, co vyjdete z našeho salonu.

Techniky barvení jsou zde pro Vaši inspiraci či nápady. Váš kadeřník s Vámi Vaši představu velmi rád zkonzultuje tak, abyste odcházela nadšená.

 

Contouring hair - modelování tváře zvýrazňováním nebo ztmavováním vybraných pramenů různými odstíny, pomocí hry světla a stínu rozjasní a opticky prodlouží tvář, a zároveň rozzáří vaše vlasy. Tato technika je vhodná pro přirozené i pro barvené vlasy. Ombré - vyjadřuje přechod dvou a více barev, které k sobě navzájem ladí, a mají mezi sebou alespoň malý kontrast. Podstatné je to, že zesvětlené jsou pouze konce vlasů. Sunkissed - je velice lehký a přirozený efekt ve vlasech, vhodný pro polodlouhé či dlouhé vlasy s přirozenou barvou, a pouze malou chutí pro experiment. 

Balayage - je jakousi jemnější a šetrnější alternativou Ombré. Začíná zesvětlenými pramínky od kořínků, směrem ke konečkům houstnou, až do kompletně zesvětlených konců. Babylights – je taková technika barvení melírů, která vytváří jemné proužky, přirozeně vystínované od hlavy. Poměr světlejších i tmavších odstínů je stejný, žádný nepřevažuje. Barvení sice trvá dvojnásobně déle než klasické melírování, ale výsledek rozhodně stojí za to! Bronde – vyzkoušejte, pokud se nemůžete rozhodnout zda chcete být blondýnka nebo brunetka. Tento mix barev se opět dostává na výsluní, vidět jej můžete například u zpěvačky a herečky Jennifer Lopez.

 

SunCity velkoobchod
SunCity Fitness
SunCity Solária
Kadeřnictví SunCity
SunCity E-shop
O Suncity