buďte snámi online

DOMÁCÍ PÉČE

Veledůležitou a nezanedbatelnou součástí Vašeho účesu je domácí péče. Není až tak důležité, čím Váš vlas ošetří jednou měsíčně Váš kadeřník, ale to, jak kvalitní péči mu poskytujete pravidelně při denní domácí péči. Ideální pak je obojí ve vysoké kvalitě, a pokud přípravky navazují na chemické ošetření vlasu. Toto Vám optimálně zaručí, pokud používáte výrobky jedné značky.

Ve studiu SUN CITY pracujeme exkluzivně s vlasovou kosmetikou značky WELLA HAIRCARE PROFESSIONALS. Německá značka Wella Haircare Professionals, která patří do portfolia kosmetického gigantu Procter & Gamble, dodává na trh prvotřídní přípravky péče o vlasy a pokožku hlavy.

V současné době se produkty Wella Professionals prodávají ve více než 150 zemích a mohou se chlubit mnoha prestižními oceněními - mimo jiné opakovaně triumfovaly v soutěži Stylist Choice Awards. Samostatnou zmínku si zaslouží také skutečnost, že Wella na jejich vývoji spolupracuje s předními světovými kadeřníky. Díky tomu - a svému nadšení pro výzkum - má na kontě slušný počet patentů. Šampony, kondicionéry, balzámy, vyživující masky a další výrobky Wella Professionals se snadno aplikují a rychle působí. Není bez zajímavosti, že některé z nich obsahují vzácné a luxusní ingredience - například extrakt ze šampaňského, diamantový prach nebo výtažky z hedvábí. Kosmetika Wella Professionals je efektivní, bezpečná a v neposlední řadě finančně dostupná. Na její téměř zázračné účinky nedají dopustit ani celebrity jako Demi Lovato či Katie Holmes. Vyzkoušejte ji a pochopíte proč. Značka Wella Professionals jistě zaujme všechny jedince, kteří touží po nádherných a zdravých kadeřích nebo rádi experimentují se svými účesy.

Produkty Wella nabízíme ve dvou řadách: Wella Care&Styling a SP Systém Professional, přičemž rozsahem pokrývají kompletní potřeby po péči a stylingu:

- šampony - kondicionéry - masky - balzámy - séra - oleje

- laky - tužidla - objemové pěny - gely - pasty

 

SunCity velkoobchod
SunCity Fitness
SunCity Solária
Kadeřnictví SunCity
SunCity E-shop
O Suncity