buďte snámi online

KERATIN

Global KERATIN – REVOLUCE V PÉČI O VLASY
Trpíte lámavostí, krepatěním či zacucháváním vlasů? Máte suché, chemicky narušené či nepoddajné vlasy? Chcete si vypěstovat dlouhé, zdravé a lesklé vlasy? Trávíte každodenně úpravou vlasů zbytečně mnoho času?
Pak právě pro Vás je tu GLOBAL KERATIN od GK Hair...

 

Jediný systém pro hloubkové ozdravení a vyhlazení vlasů s unikátní ingrediencí JUVEXIN. Oproti stávajícím keratinovým ošetřením omlazuje a posiluje vlasy až na dobu 5-ti měsíců. Jeho aplikace je navíc časově daleko méně náročná než u dosavadních typů keratinu.

Fotogalerie - podívejte se na naše výsledky

Využijte SÍLU ČISTÉHO KERATINU a zažijte okamžitý pocit ozdravených, lesklých a poddajných vlasů.

Pro udržení výsledku a efektivní výživu byla vyvinuta ŘADA PRO DOMÁCÍ OŠETŘENÍ S JUVEXINEM.  Díky těmto přípravkům budou Vaše vlasy v dokonalé kondici a výsledek služby GK HAIR TAMING SYSTÉM vydrží déle.

Pro objednání doporučujeme osobní kontakt z důvodu diagnostiky vlasů a určení časové náročnosti. Případné otázky rádi zodpovíme osobně v našem salonu nebo na  tel. č. 603 180 252.

Těšíme se na Vaši návštěvu

  

 

Služba GKH Hair Taming System začíná profesionální aplikací v salonu, kdy přípravek THE BEST proniká do kutikuly, uzdravuje vlas zevnitř, zlepšuje texturu a zabraňuje krepatění až po dobu pěti měsíců.

Pro udržení výsledku a efektivní výživu byla vyvinuta řada pro poošetření obsahující JUVEXIN, která je určena pro domácí využití. Zahrnuje šampony, kondicionéry, bezoplachové produkty a sérum.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SunCity velkoobchod
SunCity Fitness
SunCity Solária
Kadeřnictví SunCity
SunCity E-shop
O Suncity