buďte snámi online

PÁNSKÝ STŘIH & STYLING

Zatímco v mnohých salonech je pánský střih na okraji zájmu, u nás je naopak naší devizou. 40-letá historie pánského kadeřnictví hovoří sama za sebe. Náš tým vnímá pánské střihy jako obrovský prostor otevřený tvůrčí kreativitě s vysokým požadavkem na preciznost. Tuto výzvu rádi a denně přijímáme...

 

A tak stejně jako pro dámy, nabízíme i mužům maximální servis a komfort. Žádaným balíčkem je u nás střih spojený s mytím a následnou masáží vlasové pokožky, což je procedura nejen příjemná, ale prokrvením vlasových kořínků i užitečná. Na vyžádání vám upravíme i vousy. Velmi oblíbené jsou i barevné změny, zejména pro netradiční příležitosti. Několikrát jsme takto barvili pro finále náš hokejový tým HC Pardubice. Melíry a ostatní barvící techniky jsou samozřejmostí stejně jako pro dámy.

A samozřejmostí je taktéž poradenství ze strany našich kadeřníků. Ti pravidelně vyjíždějí na odborná školení a hledají pro vás nové trendy a střihy. Ne vždy je však vhodné podléhat aktuálním trendům. Naši kadeřníci perfektně odhadnou střih, který se hodí k vašemu stylu a tvaru obličeje - ten je při volbě účesu zcela rozhodující - a po společné konzultaci zvolíme ideální účes podtrhující vaši osobnost. Základem pro každodenní nenáročnou úpravu je preciznost střihu. Pro mladé muže a pány nabízíme střihy, které se skvěle hodí k jejich profesi či zájmům a nejsou složité na úpravu k běžnému nošení ani pro úpravu na zvláštní příležitosti, jako je například pracovní večírek, nebo svatba. Dále nabízíme i moderní úpravu dnes velmi oblíbených plnovousů, bradek a knírů.

Součástí kvalitního servisu našeho salonu je i nadstandardní rozpětí otevírací doby. Umožňuje tak návštěvu i těm nejvíce časově vytíženým klientům. Pánské oddělení můžete navštívit bez objednání nebo využít rezervaci termínu, kterou vám rádi sjednáme osobně na recepci salonu nebo telefonicky na čísle 603180252.

Těšíme se na vaši návštěvu 

 

 

 

 

SunCity velkoobchod
SunCity Fitness
SunCity Solária
Kadeřnictví SunCity
SunCity E-shop
O Suncity