buďte snámi online

STŘIH & STYLING

Neuvěřitelné STŘIHY a ohromující STYLING, aby každý klient při odchodu ze salonu vypadal a cítil se krásný. Všichni naši kadeřníci jsou odborně vyškoleni a pracují svým osobitým stylem.

 

Ať již se jedná o krátké střihy, mikáda, polodlouhé či dlouhé účesy… rádi s vámi vybereme ten střih, který bude nejvíce lichotit vašemu tvaru obličeje a bude odpovídat vaší představě a životnímu stylu.  

 U stylingu je možné držet se Vašeho oblíbeného a slušivého stylu, nebo dát prostor fantazii, kreativitě a nechat vzniknout jedinečným variacím.

 

Vlasový styling s objemem - je skvělý pro klasické, stylové a elegantní příležitosti. S rozmyslem upravený dává možnost naplno projevit Vaši osobnost. Mokrý look - je stále aktuální u krátkých i dlouhých vlasů. Rozcuchané účesy - tento styl bude dokonalý, budete-li dbát na jeho úpravu. Krepované účesy - neskutečně zajímavá úprava účesu, která má tolik variant a kombinací, kolik si jen dokážete představit. Kudrnaté účesy a vlny - pro některé ženy přirozené. Jsou však opět v módě, tak proč nepoužít kreativitu a talent, a nesáhnout po kulmě? Rovná ofina - je retro, ale retro se vrací a sluší! Culíky, drdoly, výčesy, copánkové detaily a mnohem více…

vybírejte, ptejte se, tvořte spolu s námi…

SunCity velkoobchod
SunCity Fitness
SunCity Solária
Kadeřnictví SunCity
SunCity E-shop
O Suncity